Herbal Hotel Wrocław

Herbal Hotel Wroclaw

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Herbal Hotel Wrocław
$$$$

Beschrijving

Gelegen op ongeveer 7 minuten loopafstand van het Paleis van Wroclaw, beschikt het Herbal Hotel Wrocław met 3 sterren over 66 kamers met uitzicht op de stad. Het hotel is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie.

Locatie

Dit pand in de wijk Stare Miasto in Wrocław, ligt op een paar stappen verwijderd van het Nationaal muziekforum. Het ZOO Wroclaw Afrykarium is op ongeveer 3 km van dit hotel en de luchthaven Wroclaw-Copernicus is op 15 km afstand. Dit pand bevindt zich relatief dicht bij het Slowackipark en andere belangrijke bezienswaardigheden van Wrocław.

De bushalte Rynek is gelegen binnen 10 minuten wandelen van Herbal Hotel Wrocław.

Kamers

Sommige kamers beschikken over een bank, koffie- en theevoorzieningen, tapijtvloer, evenals privébadkamers. De units hebben koffie- en theevoorzieningen, een elektrische waterkoker voor self-catering, samen met een flatscreen TV met satelliet zenders voor entertainment. Ze zijn voorzien van een haardroger en roll-in' douche, samen met voorzieningen zoals een haardroger en handdoeken.

Eten en Drinken

Jasna Food & Drink, gelegen op loopafstand van dit hotel in Wrocław, serveert een geweldige selectie van Poolse gerechten.

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 15:00-23:59
tot 12:00
Voorzieningen
Draadloos internet is gratis in beschikbaar.
Overige informatie
Ontbijt
U kunt uw dag met een volledig ontbijt beginnen, dat PLN 60 per persoon per dag kost. 
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaan op verzoek.
Talen
Engels, Duits, Pools, Russisch
Gebouw
Aantal kamers:65
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Standaard Kamer met Twee Aparte Bedden
  • Max:
    2 personen
  • Bed opties:
    2 enkele beddenTweepersoonsbed
  • Douche
  • Verwarming
Suite "Junior"
  • Max:
    3 personen
  • Bed opties:
    Groot tweepersoonsbed
Junior Suite
  • Max:
    3 personen
  • Bed opties:
    Groot tweepersoonsbed
Toon 1 meer kamertypeMinder

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Wifi

WiFi

Parking
Bagageopslag
24 uursservices

24-uursreceptie

Eten/ Drinken

Bar/ lounge

Welkomstdrankje

Snackbar

Koffiebar

Pendeldienst

Luchthavenshuttle (toeslag)

Wasserij
TV

Flat-screen TV

Diensten

  • Luchthavenshuttle (toeslag)
  • Voorzieningen voor huisdieren
  • Huishouding
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Tours/Ticketservice
  • Welkomstdrankje

Eten

  • Snackbar
  • Bar/ lounge

Business

  • Vergader-/Banketfaciliteiten
  • Fax/Fotokopiëren

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden

Faciliteiten voor mindervaliden

  • Toilet voor gehandicapten
  • Badkamer voor gehandicapten

Spa en Recreatie

  • Zonneterras
  • Tuin

Kamerfaciliteiten

  • Verwarming
  • Zithoek
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkfaciliteiten

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen

Keukenvoorzieningen

  • Elektrische waterkoker

Media

  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker

Kamerdecoratie

  • Vloerbedekking
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Herbal Hotel Wrocław

💵 Laagste kamerprijs 57 €
📏 Afstand tot het centrum 1.1 km
🗺️ Locatie beoordeling 10.0
✈️ Afstand tot de luchthaven 12.3 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Luchthaven Wroclaw-Copernicus, WRO

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
Pawla Wlodkowica 15-17, Wrocław, Polen, 50-072
Kaartweergave
Pawla Wlodkowica 15-17, Wrocław, Polen, 50-072
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Restaurants
  • Hotels in de omgeving
Museum
City of Wrocław Museum
600 m
ul. Sw. Elzbiety 1
Kerk van St. Elisabeth
570 m
Plein
Solny-plein
590 m
Kazimierza Wielkiego 35
Paleis van Wroclaw
550 m
Themapark
Kolejkowo
410 m
Synagoge
The White Stork Synagogue
130 m
Kazimierza Wielkiego 35
Museum of Medallic Art
420 m
Restaurant
Bulka z Maslem
250 m
Restaurant
Panczo
250 m
Restaurant
Pizzeria Bube Antoniego
280 m
Restaurant
Frytki + SOS
320 m
Restaurant
Pampa
430 m
Restaurant
Burger Ltd
470 m
Restaurant
The Root
310 m
Restaurant
Głuchy Telefon
380 m
Restaurant
Powoli Breakfast & Brunch Restaurant
310 m

Beoordelingen van Herbal Hotel Wrocław

9.3 /10
Perfect
2536 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Beoordelingen van onze gastenSchrijf een beoordeling
  • P
    Petrus
    Nederland
    Heeft een recensie op 27 feb geschreven
    Perfect
    9.0

    Het personeel was behulpzaam en zeer beleefd. Het eten was lekker. De kamers waren superschoon en onberispelijk schoon. De decoratie was comfortabel. Goed uitzicht vanuit ons raam. Het hotel ligt op een fantastische en uitstekende locatie ongeveer 4-6 minuten lopen van het Nationaal Muziekforum.

  • B
    Bartholomeus
    Nederland
    Heeft een recensie op 26 feb geschreven
    Perfect
    9.0

    De bedden waren extreem comfortabel, de kamers waren fris, groot. De ligging ervan was goed in het centrum van de stad. Elke keertje als we in Wrocław zijn, verblijven we weer in dit hotel.

  • C
    Cornelis
    Nederland
    Heeft een recensie op 24 feb geschreven
    Perfect
    9.2

    Mijn 4 nachten in Wrocław waren uitstekend. Het was net dicht bij niet alleen de wijnmakerij, maar ook de oude stad, geweldige en schitterende locatie in het algemeen. De wijk Stare Miasto was een bezoek zeker waard. Het hotel was zeer ruim en fris en het bed was super comfortabel. Het personeel was zeer goed, zorgde voor snelle check-in en een vlotte check-out. De service was behulpzaam, zoals ik had verwacht. Bovendien parkeerde ik ter plekke.

  • A
    Anne
    Nederland
    Heeft een recensie op 24 feb geschreven
    Geweldig
    8.4

    De locatie is perfect, dichtbij bars, restaurants, het stadscentrum en de wijnmakerij.

  • P
    Peter
    Nederland
    Heeft een recensie op 12 feb geschreven
    Geweldig
    8.6

    De ligging was echt top, lekker rustig en niet ver van het centrum - dat vonden wij echt fijn. 🏞️ De kamers waren goed voorzien van alles wat we nodig hadden, dat beviel me wel.

  • C
    Christoffel
    Nederland
    Heeft een recensie op 10 feb geschreven
    Heel goed
    7.0

    Het eten was overvloedig en smakelijk, perfect om iedereen blij te maken. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. De locatie is zeer gunstig gelegen, op loopafstand van alle bezienswaardigheden, bars en restaurants in het stadscentrum.

  • J
    Juul
    Nederland
    Heeft een recensie op 20 dec geschreven
    Heel goed
    7.2

    Hier vind je comfortabele en gloednieuwe accommodatie. De inrichting is simpel, maar klassiek en past helemaal bij het continentale ontwerp. Het personeel is uiterst vriendelijk en beleefd, en doet er alles aan om je hier thuis te laten voelen. 😊

  • J
    Joannes
    Nederland
    Heeft een recensie op 17 dec geschreven
    Geweldig
    8.2

    Ik vond het geweldig dat er frisse kamers met een mooi uitzicht waren. Behulpzame service gehad. Elke keer tref ik hier zeer beleefd en heel mooi personeel.

  • G
    Gillis
    Nederland
    Heeft een recensie op 06 nov geschreven
    Geweldig
    8.8

    Ik verbleef onlangs in Herbal Hotel en ik kan het ten zeerste aanbevelen. Het hotel is gevestigd in een prachtig gebouw met een prachtige omgeving en de locatie kon niet beter zijn. Ondanks de rustige kamers bevindt het hotel zich midden in alle voorzieningen, clubs, restaurants en het historische centrum. De kamer was prachtig ingericht, met comfortabele bedden, goede gordijnen, een fijne douche en goede verlichting. Het ontbijt was redelijk uitgebreid en had zelfs een apart deel met vegetarische producten. Al met al een geweldige ervaring.

    Niets om aan te merken.

  • J
    Johan
    Nederland
    Heeft een recensie op 22 okt geschreven
    Heel goed
    7.2

    Het Herbal Hotel is een prachtig gebouw gelegen in een schitterende omgeving. De locatie kan niet beter! Ondanks de rustige kamers bevindt het hotel zich midden in alle voorzieningen, clubs, restaurants en het historisch centrum. Ik was onder de indruk van de prachtige inrichting van de kamer. De bedden waren erg comfortabel en de gordijnen, douche en verlichting waren van goede kwaliteit. Het ontbijt was redelijk uitgebreid en bood zelfs een apart gedeelte met vegetarische producten.

    Er valt niets te zeggen 😊

  • C
    Cornelis
    Nederland
    Heeft een recensie op 19 okt geschreven
    Geweldig
    8.8

    De ligging van dit hotel is geweldig, pal naast het Nationaal Muziekforum. Het was echt mazzel dat alle medewerkers zo vriendelijk en behulpzaam waren tijdens ons verblijf! 👍

  • A
    Anthonie
    Nederland
    Heeft een recensie op 04 sept geschreven
    Heel goed
    7.6

    Het hotel was zeer schoon met ruime en luxe kamers en badkamers. De inrichting was prachtig, met hoge plafonds, mooie deuren en zachte tinten. De verlichting was natuurlijk erg mooi. De locatie was perfect, dicht bij het centrum van de stad en alle voorzieningen, clubs, restaurants en historische bezienswaardigheden. De faciliteiten in het hotel waren modern en nieuw. Het ontbijt was redelijk uitgebreid en er was een apart gedeelte met vegetarische producten.

    Geen klachten.

  • F
    Frederik
    Nederland
    Heeft een recensie op 21 aug geschreven
    Geweldig
    8.0

    De kamer was super ruim en stijlvol ingericht. Het personeel was echt vriendelijk en behulpzaam. De locatie was natuurlijk top, lekker dichtbij het centrum en alles wat je nodig hebt. 🌟

  • D
    David
    Nederland
    Heeft een recensie op 10 aug geschreven
    Perfect
    9.0

    Ik ben zeer tevreden over mijn verblijf in het prachtige hotel in het gerenoveerde klooster. Het was een geweldige prijs-kwaliteitverhouding en de kamer was ruim en luxe. De locatie was perfect, dichtbij de stad maar toch rustig. Het personeel behandelde me natuurlijk erg vriendelijk.

    Enige verbeterpunt zou kunnen zijn dat er meer ontbijtplekken beschikbaar moeten zijn in de wat kleine en ongezellige ontbijtzaal.

  • B
    Bernard
    Nederland
    Heeft een recensie op 15 jul geschreven
    Perfect
    9.0

    Wat een prachtige locatie in een gerenoveerd klooster! Alles is super proper en van hoge kwaliteit. De kamers zijn ruim en voorzien van alle comfort. De binnentuin is heerlijk rustig en toch dichtbij de stad. Echt een aanrader!

    Het voelde bijna als thuis, niets te klagen.

Veelgestelde vragen over Herbal Hotel Wroclaw

Hoe ver is Herbal Hotel Wrocław van het stadscentrum?
Herbal Hotel Wrocław is in de wijk Stare Miasto in Wrocław gelegen.
Welke bezienswaardigheden liggen in de buurt van 3-sterren Herbal Hotel Wrocław hotel?
Gasten van 3-sterren Herbal Hotel Wrocław hotel kunnen Kolejkowo (op circa 5 minuten lopen van de accommodatie) bezoeken, of het Nationaal muziekforum, gelegen binnen 5 minuten lopen.
Kunnen we een pendeldienst van/naar de luchthaven verwachten die ons naar dit hotel in Wrocław brengt?
Een buspendel valt onder de aangeboden diensten bij dit hotel in Wrocław binnen 20 minuten rijden. Informeer het hotelpersoneel alstublieft over uw geschatte aankomsttijd.
Kan ik lunchen in de buurt van 3-sterren Herbal Hotel Wrocław?
Restaurants in de buurt van 3-sterren Herbal Hotel Wrocław zijn onder andere Jasna Food & Drink (een minuut lopen van de accommodatie) met Europese gerechten en Krvn Bar (150 m) beroemd om gezonde keuken keuken.
Welke betaalmethoden zijn er beschikbaar in Herbal Hotel Wrocław?
Bij Herbal Hotel Wrocław kunnen gasten betalen met contant geld, American Express en Visa en andere betaalwijzen.
Welke voorzieningen worden aangeboden in de kamers van Herbal Hotel Wrocław hotel?
Elke kamer in Herbal Hotel Wrocław hotel biedt een flatscreen TV met satellietzenders, sommige units hebben privébadkamers met een haardroger en een inloopdouche.
Is Herbal Hotel Wrocław uitgerust met facilitieiten voor mindervaliden?
Ja, Herbal Hotel Wrocław biedt kamers met faciliteiten voor gehandicapten, badkamers voor gehandicapten en rolstoeltoegang om de ervaring voor gasten met speciale behoeften te verbeteren.
Kan het personeel van dit 3-sterren hotel vreemde talen spreken?
Ja, het personeel van dit 3-sterren hotel kan u in Duits, Pools, Engels en Russisch antwoorden.
Biedt Herbal Hotel Wrocław hotel faciliteiten voor zakenreizigers aan?
Ja, Herbal Hotel Wrocław hotel biedt een bureau en een fotokopieerapparaat.
Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer